W środę, 30 maja 2018 roku,  Samorząd Uczniowski zorganizował „Dzień Dziecka”. Z tej okazji każdy mógł pograć w gry planszowe, badmintona, puszczać bańki mydlane, poleżakować, posłuchać bajkowej muzyki.

Największym powodzeniem cieszył się konkurs „Ta twarz wygląda znajomo”, którego celem było odgadnięcie, który z nauczycieli i pracowników szkoły widnieje na zdjęciu z dzieciństwa.

Zwycięskie okazały się trzy drużyny:

Julia Hawrylinka i Klaudia Maciejewska z kl. II LO

Anastazja Ratajczak i Magdalena Stachurska z kl. I KMS

Dyrekcja Szkoły: p. Małgorzata Durek, p. Anna Ruszkiewicz, p. Grażyna Jankowska

Wspólna zabawa i powrót do lat dzieciństwa to wspaniała forma integracji środowiska szkolnego.

Dziękujemy serdecznie za udział w zabawie.  Wszystkim „dzieciom” – tym małym i dużym -  życzymy dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń, sukcesów w szkole, rozwoju swoich pasji i talentów oraz beztroskiej zabawy i dużo uśmiechu.