2 TBM na Retro Motor Show w Poznaniu

Retro Motor Show to ekspozycja zabytkowych i klasycznych samochodów, motocykli oraz youngtimerów. To także pierwsze tego typu targi w Poznaniu. Odbywały się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 4 - 6 listopada 2016 r.

Uczniowie klasy 2 TBM wybrali się na nie 4 listopada. Na stoiskach prezentowano ponad 400 modeli aut z każdej dekady XX w., zabytkowe modele autobusów i kilka modeli motocykli. Ze szczególnym zainteresowaniem uczestników targów spotkały się krwistoczerwone Ferrari, Jaguar - niczym Jamesa Bonda, oraz Alfa Romeo o włoskiej elegancji. Niektóre modele zapierały dech w piersiach oglądającym. Uczniowie wrócili z targów zadowoleni i z uśmiechem na twarzach. Organizatorami i opiekunami wycieczki byli nauczyciele – Robert Wojciechowski i Stanisław Jaśkiewicz.
                                                                                                       Alicja Jankowiak  z 2TBM