Integracja klasy 1TBM

Uczniowie klasy 1TBM zorganizowali wraz z wychowawcą wycieczkę do pobliskiego Kiełczewa, podczas której integrowali się w grze paintball. Aby zabawa była bezpieczna i przyniosła wszystkim satysfakcję, uczestnicy przeszli odpowiednie szkolenie prowadzone przez kierującego zabawą. Następnie założyli odzież „wojenną", podzielili się na dwie grupy i rozpoczęli prawdziwą walkę.
Na początku odbyła się bitwa o flagę, a później zadanie zwane bezpiecznym przemieszczaniem VIPA z jednego miejsca w drugie. Zabawa dostarczyła wszystkim wielu emocji. Walka była zacięta i wymagała od każdej z drużyn nie tylko dobrej kondycji, ale również odpowiedniej taktyki. Integracja zakończyła się pieczeniem kiełbasek przy ognisku.
                                                                                     Wychowawca klasy Łukasz Włodarczak