Zajęcia laboratoryjne Politechnika Poznańska

W pierwszym tygodniu marca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zajęciach laboratoryjnych zorganizowanych przez Politechnikę Poznańską. Spotkania prowadził pan Tomasz Dworek, który przekazał nam swoją wiedzę oraz doświadczenie.

Czego nauczyła się młodzież podczas laboratoriów na Politechnice Poznańskiej w ramach unijnego projektu Czas Zawodowców? Biofeedbacku - nowych metod badań skuteczności reklamy, samodyscypliny, kreatywnych projektów graficznych i analizy biznesowej! Mam nadzieję, że uczniowie w swoim przyszłym życiu zawodowym będą potrafili założyć rentowny biznes, mądrze zaplanować działania marketingowe, a jako specjaliści od reklamy tworzyć projekty, które będą nie tylko efektowne ale też efektywne! – taką refleksją podzielił się z nami prowadzący zajęcia, pan Tomasz Dworek.

Pracy było wiele, czasu często za mało, jednak poradziliśmy sobie z nowymi wyzwaniami. Sprawdziliśmy swoje umiejętności w warunkach, dla nas nowych i trudnych - zdalnego łączenia się z komputerami uczelni, korzystania z technologii, z którą nie mieliśmy do tej pory styczności. Stworzyliśmy wiele ciekawych projektów. Wspaniale się bawiliśmy.

Cennym przeżyciem była również praca w grupach. Metoda nauczania znana i popularna – często jednak niedoceniana. Dzięki tej formie pracy poznaliśmy swoje słabe i mocne strony. Nauczyliśmy się słuchać siebie nawzajem.

Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystamy podczas zajęć w szkole, a w przyszłości w pracy.

Uczniowie 3 TGO
(grupa – technik reklamy)