Konkurs o racjonalnym odżywianiu

Zakończyły się eliminacje szkolne do Ogólnopolskiego Konkursu pt. „Racjonalnie się odżywiasz, zdrowie wygrywasz” organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji oraz kuratoriami oświaty w ramach rządowego programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła.”
Celem konkursu było upowszechnianie wśród młodzieży wiedzy na temat prawidłowego żywienia oraz kształtowanie pozytywnej postawy wobec spożywania zdrowych produktów żywieniowych.
Jury w składzie: Bogumiła Basak - nauczyciel, Marzena Buchowska – nauczyciel i Elżbieta Kwaśna - pedagog szkolny, przyznało I miejsce pracom plastycznym wykonanym przez następujących uczniów:
- Magdalenę Sieradzką z kl. 1TOr,
- Klaudię Chojnacką, Klaudię Zandek, Klaudię Buchert i Julię Kustosz z kl. II LOp
- Klaudię Andrzejewską, Darię Szymkowiak, Wojciecha Czapczyka i Mateusza Sikorę z kl. II k.

Wykonane przez zwycięzców prace wezmą udział w następnym – wojewódzkim, etapie konkursu.