Tydzień lekcji online w ramach Roku Edukacji Ekonomicznej 2024

19 marca 2024r. uczniowie klasy 3 BEK wysłuchali lekcji Prawo do bankowania, prawem młodych. Prowadzący zapoznali uczniów z pierwszymi krokami do bankowania, wyjaśnili możliwości związane z posiadaniem rachunku bankowego oraz jakie nowe funkcje przejmuje i kreuje bank poprzez aplikacje bankowe. Omówione zostały produkty, które w ostatnich latach zdobyły rynek oraz jakie nowe formy płatności przyspieszyły rozwój e-commerce.

21 marca 2024r. uczniowie klasy 4 TEE i 2 TE wysłuchali lekcji Sztuczna Inteligencja – fakty i mity. Prowadzący wyjaśnili słuchaczom, czym jest sztuczna inteligencja, co potrafi ta technologia, jakie są praktyczne zastosowania sztucznej inteligencji w życiu codziennym, a przede wszystkim, jakie są zagrożenia nowej technologii i jak z niej bezpiecznie korzystać.

Opiekun Barbara Klóskowska