Mecz piłki siatkowej

9 lutego 2024 roku, z okazji Święta Patrona Szkoły, rozegrany został mecz piłki siatkowej o Puchar Przechodni Dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych z okazji Święta Patrona Szkoły: kadra vs uczniowie. Drużynę uczniów reprezentowali: Anastazja Kunicka, Zuzanna Sołtysiak, Martyna Barańska, Faustyna Błażejczak, Zuzanna Deszcz, Amelia Deszcz, Michał Filipowicz, Oliwier Buszkiewicz, Konrad Kuciak, Kacper Wieczorek, Tomasz Ciszak, Piotr Kuciak, Cezary Suchora, a kadrę pedagogiczną: Karol Dudkowski, Michał Kuś, Maciej Sowa, Dorota Wojciechowska, Tomasz Soszyński, Dawid Nowak, Katarzyna Idziak, ks. Łukasz Maćkowiak, Dobrawa John – Wnuk, Joanna Maik, Aleksander Szajek, Katarzyna Hejnar – Glumińska.

Nauczyciele wygrali pierwszy set, po czym uczniowie  zremisowali w drugim. Dwa kolejne sety należały do nauczycieli, co dało im wygraną w całym meczu 3 : 1.

Sędzią spotkania była uczennica klasy IV LO Paulina Bednarek.

Imprezę uatrakcyjniły dziewczyny z zespołu RAT DANCE przygotowanego przez panią Katarzynę Naglik, zagrzewając zawodników do gry, a widzów do kibicowania.

Na zakończenie dyrektor szkoły Małgorzata Durek wręczyła zwycięzcom Puchar a wszystkim uczestnikom dyplomy uznania.

Relację sportową prowadzili na żywo Daria Budzińska, Patryk Kunc, Mariusz Łabiński z klasy V TE. Całe spotkanie fotografowała Daria Szymańska z kl. IV TGK.

Organizatorami meczu byli nauczyciele bibliotekarze oraz nauczyciele wychowania fizycznego.