ROK SZKOLNY 2017/2018

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

W dniach 27 – 30 listopada 2017 r. przeprowadzone zostały w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego.  Poprzedzone były kampanią wyborczą oraz debatą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie szkoły. Wzięło w nim udział 677 uczniów wybierających swoich przedstawicieli spośród 10 kandydatów. Wśród wszystkich głosów oddanych 45 było nieważnych. Komisja wyborcza w składzie: Zachariasz Tuliszka kl. IV TBM, Maria Ziemek kl. III LO, Anita Sroczyńska kl. I FŚ, Monika Wojciechowska kl. I FŚ i Marta Skrzypczak – opiekun SU,  czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń.

Zgodnie z Regulaminem w skład Samorządu Uczniowskiego weszło pięć osób o największej liczbie głosów, z następującym przydziałem czynności w roku szkolnym 2017/2018:

Kornelia Zalesińska z kl. II TEG – 97 głosów – PRZEWODNICZĄCA SU

Mateusz Kromarek  z kl. II TEG – 86 głosów – ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

Alicja Matysiak z kl. I TEG – 76 głosów – SEKRETARZ

Marta Sikora z kl. I CW – 69 głosów – CZŁONEK

Agnieszka Matysiak z kl. I HSW – 59 głosów– CZŁONEK

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!

Opiekunowie SU

ROK SZKOLNY 2016/2017

Wyniki wyborów do prezydium Samorządu Uczniowskiego

Prezydium Samorządu Uczniowskiego:

przewodniczący                          - Zachariasz Tuliszka            4 TBM

zastępca przewodniczącego       - Maria Ziemek                     3 LO

sekretarz                                      - Katarzyna Ozorkiewicz      3 LO

członek                                         - Mikołaj Zakrzewski            2TEG

członek                                         - Jakub Piątkowiak                2TE

ROK SZKOLNY 2015/2016

Mikołajki w naszej szkole

8 grudnia w naszej szkole odbyły się Mikołajki, które zorganizował Samorząd Uczniowski. Z tej okazji uczniowie w czapkach św. Mikołaja na głowie zostali zwolnieni z odpowiedzi i niezapowiedzianych kartkówek. Podczas przerw na korytarzach rozbrzmiewała świąteczna muzyka, a w trakcie lekcji Mikołajka w zwiewnej, czerwonej sukience wraz z brodatym Mikołajem częstowali wszystkich cukierkami. Atmosfera w szkole była w pełni magiczna i sprawiła, że wszyscy poczuli mikołajkowy klimat. Dzyń, dzyń, dzyń...

Mamy nowy Samorząd Uczniowski

30 listopada 2015 r. odbyły się wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. O to zaszczytne stanowisko ubiegało się 15 uczniów z każdego typu szkoły.
W głosowaniu brały udział trójki klasowe i kandydaci do PSU.
W komisji wyborczej aktywnie pracowali uczniowie klasy III Technikum Gazownictwa. Największą ilość głosów zdobyła Katarzyna Ozorkiewicz z klasy I Liceum Ogólnokształcącego i tym samym przejęła funkcję przewodniczącej PSU w roku szkolnym 2015/2016.

Odchodzącemu PSU w składzie:
Przewodniczący:             Grzegorz Sekuła IV TB
Z-ca przewodniczącego:  Daria Matysiak III CK
Członkowie:                      Weronika Wróbel III LO
                                          Zuzanna Mika III TE
                                          Tomasz Walachowski III W

dziękujemy za zaangażowanie i ofiarną pracę na rzecz społeczności uczniowskiej.

Zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY!!!!  Życzymy zapału do pracy i liczymy na ciekawe pomysły.

OBECNY SKŁAD PREZYDIUM ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZSP W KOŚCIANIE:

Przewodniczący:                 Katarzyna Ozorkiewicz klasa I LO
Z-ca przewodniczącego:      Bartosz Chraplak klasa I FW