ROK SZKOLNY 2016/2017

przewodniczący                          - Zachariasz Tuliszka            3TBM

zastępca przewodniczącego       - Maria Ziemek                     2LO

sekretarz                                      - Katarzyna Ozorkiewicz      2LO

członek                                         - Mikołaj Zakrzewski            1TEG

członek                                         - Jakub Piątkowiak                1TE

ROK SZKOLNY 2015/2016

Mikołajki w naszej szkole

8 grudnia w naszej szkole odbyły się Mikołajki, które zorganizował Samorząd Uczniowski. Z tej okazji uczniowie w czapkach św. Mikołaja na głowie zostali zwolnieni z odpowiedzi i niezapowiedzianych kartkówek. Podczas przerw na korytarzach rozbrzmiewała świąteczna muzyka, a w trakcie lekcji Mikołajka w zwiewnej, czerwonej sukience wraz z brodatym Mikołajem częstowali wszystkich cukierkami. Atmosfera w szkole była w pełni magiczna i sprawiła, że wszyscy poczuli mikołajkowy klimat. Dzyń, dzyń, dzyń...

Mamy nowy Samorząd Uczniowski

30 listopada 2015 r. odbyły się wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. O to zaszczytne stanowisko ubiegało się 15 uczniów z każdego typu szkoły.
W głosowaniu brały udział trójki klasowe i kandydaci do PSU.
W komisji wyborczej aktywnie pracowali uczniowie klasy III Technikum Gazownictwa. Największą ilość głosów zdobyła Katarzyna Ozorkiewicz z klasy I Liceum Ogólnokształcącego i tym samym przejęła funkcję przewodniczącej PSU w roku szkolnym 2015/2016.

Odchodzącemu PSU w składzie:
Przewodniczący:             Grzegorz Sekuła IV TB
Z-ca przewodniczącego:  Daria Matysiak III CK
Członkowie:                      Weronika Wróbel III LO
                                          Zuzanna Mika III TE
                                          Tomasz Walachowski III W

dziękujemy za zaangażowanie i ofiarną pracę na rzecz społeczności uczniowskiej.

Zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY!!!!  Życzymy zapału do pracy i liczymy na ciekawe pomysły.

OBECNY SKŁAD PREZYDIUM ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ZSP W KOŚCIANIE:

Przewodniczący:                 Katarzyna Ozorkiewicz klasa I LO
Z-ca przewodniczącego:      Bartosz Chraplak klasa I FW