BUDMA 2024

Wróciliśmy do tradycji sprzed pandemii - corocznych wyjazdów na targi budowlane BUDMA. Targi odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu i gromadzą wystawców zagranicznych oraz polskich.
W tym roku 31 stycznia na targi wyjechały 3 klasy budowlane: 3BEK, 2TBR, 1BGM oraz
2 klasy geodezyjne: 2TGE i 4TGK. Z klasy 3BEK w wycieczce brała też udział grupa uczniów kształcąca się w zawodzie technika elektryka.
Zwiedzaliśmy pawilony wystawowe w celu zapoznania się z oferowanymi materiałami
i sprzętem, oglądaliśmy np. nowoczesne rusztowania oraz sprzęt geodezyjny do pomiarów budowlanych, uczestniczyliśmy w pokazach i… korzystaliśmy z licznych poczęstunków promocyjnych. Pełni wrażeń, z torbami pełnymi ulotek budowlanych wróciliśmy do domu.
Uczniom towarzyszyli: p. Anna Skiba, p. Karolina Brzozowska, p. Lidia Wyrzykiewicz, p.Romana Woroch oraz p. Piotr Skoracki.