Spotkanie z Panią Martą Grześkowiak

W dniach 17 stycznia 2024 r. oraz 23 stycznia 2024r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panią Marta Grześkowiak - właścicielką firmy Hotel Resort SPA dla Psa SALON PIELĘGNACJI psów i kotów.

Organizatorem tego wydarzenia był Klub Porozmawiajmy. Uczestniczyli w nim uczniowie klas: 1EGK, 1TER, 2LOs, 2LOp, 2TBR, 2TKM, 3HŚ, 5TE. Podczas spotkania Pani Marta opowiedziała, w jaki sposób można realizować swoje pasje, zainteresowania, hobby w pracy zawodowej.

Właścicielka firmy jest hodowcą, behawiorystą i instruktorem dogoterapii i hipoterapii. Własną działalność prowadzi od 11 lat kierując się pasją do zwierząt i do dnia dzisiejszego rozwija ją z każdym dniem bardziej. W spotkaniu uczestniczyły także pieski Pani Marty tj. Kropka, Zafira, Arvena, Leoś i Kluska.

Na spotkaniu można było dowiedzieć się, z jakimi trudnościami może spotkać się osoba prowadząca działalność gospodarczą oraz jak je przezwyciężyć. Uczestnicy spotkania mogli także wziąć udział w pokazach zajęć z dogoterapii i ćwiczeniach podczas spotkania.

Zajęcia były bardzo ciekawe i inspirujące. Pokazały także jak można pogodzić swoje pasje z pracą zawodową.

Pani Marto bardzo dziękujemy!

Sympatycy Klubu Porozmawiajmy