Wycieczka do Londynu w ramach programu POWER

Uczennice i uczniowie klasy 3TE, biorący udział w praktykach zagranicznych w Bristolu mieli okazję zwiedzić stolicę Wielkiej Brytanii. W sobotę 6.04.2019 r. przy pięknej, wiosennej pogodzie przemierzyli 14 km ulicami Londynu, podziwiając przepiękne zabytki i słuchając opowieści przewodnika. Towarzyszyły im opiekunki panie: Małgorzata Jaśniak i Irmina Jaźwińska oraz koordynatorki monitorujące praktyki panie: Karolina Brzozowska i Romana Woroch.

Staże zagraniczne realizujemy  w ramach projektu:  „Mobilność uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościanie dobrym początkiem zawodowej przyszłości” nr 2018-1-PL01-KA102-047842, który jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020 (POWER),  na zasadach programu Erasmus +.

Przebieg stażu relacjonujemy na bieżąco na facebooku: Staże zagraniczne uczniów ZSP Kościan

Poniżej przedstawiamy fotorelację z wycieczki do Londynu