Odwiedziliśmy Oddział Paliatywny oraz ZOL w SP ZOZ im. Dunina w Kościanie

5 kwietnia 2023 roku odwiedziliśmy dwa oddziały w SP ZOZ Szpital im. Dunina w Kościanie - Odział Paliatywny oraz Zakład Opiekuńczo-Leczniczy. Z okazji nadchodzących świąt wręczyliśmy Pacjentom oraz Personelowi kartki świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły oraz ozdoby świąteczne wykonane przez ucznia z klasy 2w Bartka Wojnę.

Spotkanie było bardzo emocjonujące. Przebiegło w przyjaznej atmosferze - miło było widzieć uśmiech na twarzy schorowanych Pacjentów. Zostaliśmy również bardzo mile przyjęci przez Personel obu oddziałów, z którym mieliśmy okazję porozmawiać.

Teraz inaczej oceniamy przysłowie naszych babć, mówiące o tym, że „Starość się Panu Bogu nie udała”. Pacjenci ZOL obiecali nam modlitwę o dobre wyniki na egzaminach wszystkich uczniów.

Organizatorem wyjścia była p. Katarzyna Marciniak-Helińska

Paulina Dogiel, Wiktoria Walińska, Filip Szczepaniak, Łukasz Górny