GIGANCI RATAJCZKA

Spotkanie z 16 stycznia 2023r. zapoczątkowało cykl spotkań z uczniami Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kościanie, którzy dzięki swojej pasji zdobywają medale oraz spełniają swoje marzenia.

Dzięki Patrykowi Kuncowi  z klasy 4TE mieliśmy okazje zapoznać się dokładniej ze wspinaczką górską.  Natomiast Olivier Buszkiewicz z klasy 4 BEl zaprezentował żużel.

Nasi Giganci przygotowali wspaniałe prezentacje, swoje puchary, medale oraz stroje, w których zdobywają laury. Chętnie odpowiadali na wszystkie pytania.

W spotkaniu uczestniczyła dyrekcja  ZSP w Kościanie, Burmistrz Miasta p. Piotr  Ruszkiewicz, tata Oliviera i Patryka, zaprzyjaźniony klub Pitbike 51, trenerzy Karol Dudkowski  i Jakub Majchrzak  oraz znany bloger Podziarany Tata.

Na zakończenie spotkania Pani dyrektor Małgorzata Durek pogratulowała naszym uczniom, życząc dalszych sukcesów a Burmistrz Miasta wręczył podarunki.

Już nie możemy doczekać się części kolejnej. Do zobaczenia!