Uroczystość odsłonięcia tablicy poświęconej 100 rocznicy odzyskania niepodległości, wybuchu Powstania Wielkopolskiego oraz Święto Patrona Szkoły

W dniu 17 października br. odbędzie się w naszej szkole uroczystość odsłonięcia tablicy poświęconej 100 rocznicy odzyskania niepodległości, wybuchu Powstania Wielkopolskiego oraz Święto Patrona Szkoły.

O godz. 13.00 przed budynkiem szkoły zbiorą się zaproszeni goście oraz przedstawiciele klas (samorząd klasowy).

Pozostali uczniowie wraz z nauczycielami prowadzącymi 6. lekcję (o godz. 12.45) przejdą do hali sportowej i zajmą miejsca na widowni. Uczniów proszę o pozostawienie wolnych miejsc w loży dla nauczycieli.

Nauczyciele mogą również w miarę wolnych miejsc skorzystać z krzeseł ustawionych na płycie boiska.

Po odsłonięciu tablicy goście udadzą się do hali, gdzie wspólnie z uczniami obejrzą akademię.

Przypominam o strojach galowych obowiązujących na takich uroczystościach.