Dzień Przedsiębiorczości

Dnia 7 grudnia 2017 r. o godzinie 10.00 w świetlicy szkolnej odbędzie się „Dzień Przedsiębiorczości”  w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości „Otwarta firma”. W spotkaniu wezmą udział zaproszeni przedsiębiorcy, przedstawiciele władz i instytucji oraz uczniowie klas I, II i III klas technikum w zawodzie technik ekonomista.

Dzień Przedsiębiorczości w naszej szkole ma już kilkuletnią tradycję i jest wspaniałą okazją do promocji szkoły oraz nawiązania nowych kontaktów w środowisku lokalnym. Dla szkoły jest to możliwość wzbogacenia oferty edukacyjnej o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do planowania ścieżki edukacyjnej.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to projekt promujący  świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.