Fotorelacja ze stażu zagranicznego we Frankfurcie

Dobiega końca staż zagraniczny uczniów technikum kształcącego w zawodzie technika budownictwa.

Staż odbywał się w ośrodku szkoleniowym we Frankfurcie nad Odrą w ramach projektu finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój z Europejskiego Funduszu Społecznego na zasadach programu Erasmus+ pt. ,,Mobilni zawodowcy z ZSP w Kościanie – aktywnymi uczestnikami europejskiego rynku pracy”.

W pierwszym tygodniu uczniowie wykonali następujące zadanie - mur warstwowy, który składał się z muru wewnętrznego, szczeliny  powietrznej, styropianu oraz muru licowego. Drugie zadanie polegało na wykonaniu nadproży sklepionych łukowych i ostrołukowych.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z wykonania tych bardzo ciekawych prac murarskich.