Studniówka 2018

Dnia 19 stycznia 2018 roku o godzinie 18.00 w restauracji Toscania we Włoszakowicach odbyła się studniówka klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie.

Zgodnie z tradycją bal studniówkowy rozpoczął się od wspólnie zatańczonego poloneza. Następnie maturzyści Barbara Kaczmarek i Wiktor Piotrowicz powitali wszystkich zgromadzonych oraz w imieniu wszystkich uczniów klas maturalnych podziękowali Dyrekcji, wychowawcom i całemu gronu pedagogicznemu za trud włożony w edukację i wychowanie. Wyrazem wdzięczności młodzieży były wręczone pedagogom bukiety kwiatów. Następnie kilka słów do maturzystów skierowała Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Katarzyna Barłożyk. Z kolei przemówienie wygłosiła pani Dyrektor Małgorzata Durek, życząc maturzystom powodzenia podczas egzaminów maturalnych i zawodowych, a w ten piątkowy wieczór udanej zabawy.

Nadeszła pora na kolację i inne przepyszne dania oraz świetną zabawę. Uczestnicy studniówki bawili się do godziny 3.00.

Małgorzata Flieger-Pawlicka
Beata Nowacka