MAMY TO Kuba na podium – III miejsce !!!

„Cztery pory roku” to temat przewodni  III Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego, który odbył się 19 grudnia 2018 roku w Zespole Szkół Politechnicznych w Śremie. Do zmagań konkursowych przystąpiło 17 młodych adeptów sztuki fryzjerskiej ze szkół w Kościanie, Jarocinie, Lesznie i Śremie. Rywalizacji podjęli się uczniowie z klasy 2 Fś: Barbara Matysiak i Kuba Michałowicz. Jako modelki dzielnie prezentowały się koleżanki z klasy: Zuzanna Banaszczak i Kinga Mrowietz.

Celem konkursu było stworzenie nieszablonowej, całościowej stylizacji składającej się z fryzury, odpowiednio dobranego stroju oraz makijażu, który podkreślał charakter i niepowtarzalność kompozycji.

Młodzi mistrzowie szczotki i grzebienia przez ponad godzinę zmagali się z wykonaniem zadania, a efekty ich pracy zaskakiwały oryginalnością i pomysłowością wykonania. Po wykonanej pracy każdy uczestnik konkursu, podczas prezentacji, uzasadniał wykonanie zadania.

Praca Kuby Michałowicza była odmienna od wszystkich-przedstawiała odwrócone drzewo wiśni, natomiast Kinga inspirowała się zimą-Królową lodu.

Kuba Michałowicz uplasował się na III miejscu oraz otrzymał nagrodę w postaci Vouchera szkoleniowego od znanej firmy fryzjerskiej Fale Loki Koki. W przepiękną aranżację modelki była zaangażowana cała rodzina. Ja ze swojej strony mogę tylko bardzo podziękować za tak ogromną pomoc.

KUBA gratuluję  i życzę kolejnych sukcesów.

Opiekun:

mgr Irmina Jaźwińska