Konkurs na plakat

Klasy kształcące się w zawodzie technika organizacji reklamy zostały zaproszone do konkursu na plakat „40 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową”.  Celem konkursu  było wykorzystanie swoich umiejętności i kreatywności, a równocześnie poznanie życia i pontyfikatu Świętego Jana Pawła II. Na konkurs wpłynęło wiele prac, większość od uczniów klasy 1TOR. Zostały one ocenione  i nagrodzone. I miejsce otrzymała Wiktoria Szczerbal, następnie Martyna Ratajska i Alicja Mocek. Pozostali uczniowie, których prace spełniały warunki konkursu otrzymali wyróżnienia i dyplomy. Nagrody i dyplomy wręczyła uczniom Dyrektor Szkoły Małgorzata Durek. Organizatorzy konkursu mają nadzieję, że przesłania Ojca Świętego zamieszczone na plakatach będą towarzyszyć wykonawcom w ich codziennym życiu.

Beata Witiuk i Walentyna Zep