Zwycięstwo Krzysztofa w turnieju FIFA

We wtorek, 12 stycznia 2016 r., odbył się finał rozgrywanego od listopada turnieju FIFA, zainicjowany przez grupę uczniowską Ratajczaka. Przypominamy, iż do najlepszej czwórki zakwalifikowali się: Igor Wojciechowski, Przemysław Łapacz, Adrian Kliemann i Krzysztof Hanysz. Przyjemnie było wszystkim powitać przybyłego na turniej fundatora nagród, Pana Michała Piątkowskiego, właściciela sklepu komputerowego SEVEN oraz Dyrekcję Szkoły. Widowisko rozpoczęło się od przedstawienia graczy i zasad gry, po czym przed konsolę zasiedli pierwsi konkurenci. Mecze trwały po 10 minut, a pomiędzy nimi czas umilały występy szkolnych cheerleaderek. W wielkim finale zmierzyli się Krzysztof Hanysz i Przemek Łapacz. Po niesamowicie zaciętej i trzymającej w napięciu grze zwycięstwo zdobył Krzysztof. Pozostała trójka uplasowała się na pozycjach:

II miejsce – Przemysław Łapacz

III miejsce – Igor Wojciechowski

IV miejsce – Adrian Kliemann

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!

Chcielibyśmy podziękować wszystkim przybyłym za dopingowanie i wspieranie graczy, lecz największe podziękowania kierujemy w stronę Pana Michała Piątkowskiego, który okazał zaangażowanie w pomoc przy organizacji turnieju.