Odwiedziliśmy „Drogę”

Piątkowym popołudniem - jak nakazuje zwyczaj - 15 lutego 2019 odbył się wyjazd do Domu Dziecka „Droga”. Spotkaliśmy się przed szkołą, zapakowaliśmy wszystkie dary przekazane przez Was i wraz z Państwem Leciejewskim ruszyliśmy w drogę do naszej „Drogi”.  Dostarczyliśmy dzieciom najpotrzebniejsze produkty: mąki, kasze, ryż…. Było tego naprawdę sporo! Dodatkowo naszą akcję wspomógł absolwent szkoły Krystian Kaźmierczak, który dowiedział się od znajomych o zbiórce i wraz z rodziną przygotował również paczkę dla dzieci. Przyjechaliśmy na miejsce i zostaliśmy wyściskani przez wszystkich podopiecznych oraz wychowawczynie. Czuliśmy się jak domownicy!  Pobyt odbył się w bardzo miłej atmosferze, było dużo śmiechu i radości. Rozegraliśmy mecz piłki nożnej- tradycyjnie już zdecydowanie lepszą kondycją wykazali się gospodarze niż my… Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się ponownie!

Weronika Dziuk kl. 2KMS

Opiekunem wyjazdu była p. Katarzyna Marciniak-Helińska