Zawitaliśmy do DŻUNG-LOVE w Lesznie

Uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodzie fryzjer: Natalia Chudzińska z klasy 3 FMW, Filip Wabiński z klasy 2 FŚ oraz Natalia  Ruszkowska z klasy 3 FMW, reprezentowali nas 3 grudnia bieżącego roku  w VII Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim w Lesznie, którego motywem przewodnim była Dżungla. Jako modele wystąpili Klaudia Baranowska z klasy 3 FMW, Adam Wabiński oraz Elżbieta Przybylska, nasza absolwentka.

Adepci sztuki fryzjerskiej mieli ponad godzinę na przygotowanie swoich inspiracji. Efekt był powalający a uczniowie wykazali się ogromna kreatywnością i pomysłowością.  Na głowach pojawiła się palma, pajęczyny, kwiat lotosu czy też piękny kolorowy ptak. Gośćmi specjalnymi a zarazem fundatorami nagród był Prezydent Miasta Leszna Łukasz Borowiak, organizatorzy konkursu oraz przedstawiciele lokalnych przedsiębiorstw.

Tym razem nie udało się naszym fryzjerom stanąć na podium ale ich praca i wysiłek jest godny uznania. Uczniowie klasy pierwszej kształcącej przyszłych fryzjerów dopingowali i wspierali swoich starszych kolegów i koleżanki.

Opiekunowie grupy:

Irmina Jaźwińska i Izabela Konieczna