Wzięliśmy udział w Szpikowej Paczce 2018

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najważniejszych momentów w roku. Dla każdego z nas – zarówno dla ludzi zdrowych i aktywnych jak i dla ludzi chorych oraz ich bliskich. Właśnie osoby chore wspiera Drużyna Szpiku. W tym roku postanowiliśmy włączyć się do akcji organizowanej przez nich:  „Szpikowa Paczka 2018”

„Na terenie Naszej Szkoły w dniach: 19, 21 i 23 listopada 2018 roku, odbyła się zbiórka dla dzieci oraz rodzin przebywających na Oddziale Onkologii w Poznaniu. Tym razem również mogliśmy liczyć na uczniów naszej szkoły. Zebrane produkty (kawy, herbaty i czekolady) z całą pewnością wywołają uśmiech na twarzy dzieci i ich rodziców. Do akcji szczególnie włączyła się moja klasa 3 TE. Pieniądze, które mieliśmy przeznaczyć na paczki dla siebie, przeznaczyliśmy na zakup zabawek dla chorych pacjentów onkologicznych. To wspaniały gest. Podarunki, które zostały zakupione przez uczniów naszej szkoły to nie tylko artykuły spożywcze. To przede wszystkim sygnał dla obdarowanych, że w ciężkiej chorobie mogą liczyć na wsparcie innych”.

W imieniu dzieci oraz ich rodzin,

chciałybyśmy podziękować wszystkim którzy przyłączyli się do zbiórki.

Patrycja Łabędzka z kl. 3TE i p. Katarzyna Marciniak-Helińska