Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficzno – Językowego

W kwietniu 2018r. odbył się drugi etap Szkolnego Konkursu Ortograficzno-Językowego, zorganizowanego dla uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Szkoły Branżowej.  Do zmagań przystąpili  uczniowie wyłonieni z wcześniejszego etapu. Wśród nich byli:

Ø  Bartłomiej Kreuschner (II ŚW)

Ø  Marek Wierzejewski (II ŚW)

Ø  Nikodem Nowak (II FMW)

Ø  Mateusz Sobkowiak (II FMW)

Ø  Daria Grelak ( IIFMW)

Ø  Kacper Pryfer (II ŚW)

Ø  Dawid Ratajczak (Śl)

Ø  Michał Dolata (I FŚ)

Ø  Anita Soczyńska (I FŚ)

Ø  Patryk Sobiech (I FŚ)

Ø  Tomasz Napierała (I CW)

Ø  Marta Sikora (I CW)

Ø  Kacper Żurczak (I CW)

Najwyższy wynik i tym samym I miejsce oraz tytuł Mistrza Ortografii Polskiej otrzymuje Tomasz Napierała  z klasy I CW.  Drugie miejsce zajął Kacper Żurczak z I CW, a trzecie Marta Sikora również z tej samej klasy.

Zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu gratulujemy.

Organizatorzy:

Lilianna Kociałkowska, Barbara Skrzypek