Wyniki konkursu na ilustrację „Legendy lub baśnie z całego świata ”

W nawiązaniu do tegorocznego hasła Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, nauczyciele bibliotekarze ogłosili konkurs na ilustrację „Legendy lub baśnie z całego świata”.

Wpłynęło 10 ciekawych prac. Celem konkursu było upowszechnianie czytelnictwa oraz możliwość rozwijania twórczości plastycznej. Wybór okazał się bardzo trudny. W wyniku głosowania zostali wyłonieni zwycięzcy.

I miejsce   Wiktoria Szczerbal 4TGO

II miejsce  Marta Konkiewicz 2 TGK

III miejsce Zofia Szymańska 1TEG

Pani Dyrektor Małgorzata Durek wręczyła laureatom dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Prace można obejrzeć na stronie internetowej szkoły w zakładce „wirtualna gazetka biblioteki szkolnej”.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych.