Wycieczka przedmiotowa

Powrót do szkoły po tak długiej przerwie okazał się bardzo atrakcyjny dla uczniów klasy drugiej kształcących się w Branżowej Szkole I stopnia w zawodzie fryzjer. Klasa wraz z opiekunem mgr Irminą Jaźwińską wybrała się na krótką wycieczkę przedmiotową w dniu 2 czerwca do pobliskiej, zaprzyjaźnionej Hurtowni fryzjerskiej Hair & Beauty Professjonal Cosmetics. Uczniowie zapoznali się z szeregiem nowości jakie pojawiły się w branży beauty. Pani ekspedientka z chęcią i ogromnym zaangażowaniem  pokazywała uczestnikom co nowego pojawiło się i jakie ma zastosowanie we fryzjerstwie. Po tak długim czasie wszyscy uczniowie z zaciekawieniem i entuzjazmem przyjęli nowości, zakupili nawet kilka z nich. Fryzjerstwo to zawód z pasją. Dlatego trzeba na bieżąco śledzić nowinki i ciekawostki pojawiające się na rynku, których nie brakuje we wspomnianej wcześniej Hurtowni w Kościanie.

Opiekun:
mgr Irmina Jaźwińska