Wycieczka integracyjna do Torunia

15 listopada 2022 roku klasy 4TE i 2LOp wraz z opiekunami wybrały się na całodniową wycieczkę integracyjną do Torunia. Głównym celem było nawiązanie koleżeńskich relacji w grupie, a także zwiedzanie Średniowiecznego Starego Miasta z przewodnikiem, który umożliwił nabycie wiedzy o zabytkach i pięknych miejscach Torunia. Jedną z ważniejszych informacji jaką uczniowie zdobyli jest fakt, że Toruń jako miasto liczące prawie 800 lat został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Uczniowie zobaczyli m.in. Krzywą Wieże, Kościół Mariacki, Staromiejski Rynek. Uczestnicy wyjazdu mieli również chwilę na posiłek i zakup upominków, w trakcie której mogli spędzić wspólnie czas dzieląc się wrażeniami.

Opiekunowie grupy: Ksenia Kubicza, Anna Skiba, Barbara Kaźmierczak-Misiorna