Tydzień miłości

W dniach od 5 – 9 lutego 2018 roku Samorząd Uczniowski zorganizował „Tydzień miłości”. Z tej okazji uruchomiona została poczta walentynkowa oraz ścianka, przy której każdy mógł zrobił sobie zdjęcie. Dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej miłości odbyła się „Randka w ciemno”.

Program polegał na tym, że dziewczyna wybierała chłopaka lub chłopak dziewczynę spośród trzech niewidocznych kandydatów lub kandydatek poprzez zadawanie pytań. Do końca finału uczestnicy znajdowali się za parawanem. Przed wybraniem i zapoznaniem się uczestnika z wskazanym kandydatem prowadzący prosił „głos” , w rolę którego wcieliła się Alicja Matysiak z kl. II TEG, o dokonanie podsumowania osób oczekujących na wybór. Zwycięskie pary udały się na romantyczna randkę do restauracji „Barek”.