Salon Maturzystów

Przykładem lat poprzednich i w tym roku udało się zorganizować 10.09.2018 roku  wyjazd uczniów klas maturalnych na tegoroczny Salon Maturzystów „ Perspektywy 2018” do Poznania.

Młodzież naszej szkoły  miała niepowtarzalną okazję, aby zapoznać się z liczną ofertą edukacyjną poszczególnych uczelni oraz spotkać się z przedstawicielami OKE- ,, jak zmierzyć się z maturą z przedmiotów obowiązkowych  i dodatkowych, które z nich i dlaczego warto wybierać”.

Nasi maturzyści otrzymali również ,, Informatory dla Maturzystów 2019'” -  w których mają kompletną informację o ofercie uczelni na rok akademicki 2019/20 wraz zasadami przyjęć , szczegółowym wykazem kierunków studiów i bazą teleadresową. Tegoroczna impreza wzbogacona została o liczne warsztaty ,badania predyspozycji oraz spotkania dla nauczycieli.

Wyjazd zorganizowała p. Izabela Konieczna ,pełniąca rolę doradcy zawodowego w naszej szkole przy udziale innych nauczycieli i wychowawców  - Anna Skiba, Anna Berlińska, Małgorzata Pelczyńska.