Ostatni w tym roku szkolnym wyjazd do Domu Dziecka „Droga” w Wolsztynie

8 czerwca 2018 roku – późnym popołudniem - po zajęciach w szkole wraz z panią Katarzyną Marciniak-Helińską, odbyłyśmy wycieczkę do Domu Dziecka „Droga” w Wolsztynie. Naszym przewoźnikiem był pan Leciejewski. Kilkoro z nas było tam po raz pierwszy. Trochę obawialiśmy się tego miejsca, jednak strach minął, gdy poznaliśmy wychowanków oraz pracowników domu dziecka, którzy okazali się niezwykle mili i gościnni. Przywitali nas radośnie, my przekazaliśmy im produkty -artykuły chemiczne zebrane na terenie ZSP. Spędziliśmy z nimi kilka interesujących godzin i tylko w niewielkim stopniu zgłębiliśmy ich świat. Było to nowe i ciekawe doświadczenie. Mamy nadzieję, że spotkamy się z tymi osobami ponownie.

Joanna Domaniecka, Marcelina Łączna, Marta Kunert z klasy 3 TE