Nasi w Centrum Szkoleniowym Junkers Bosch

Uczniowie technikum w ramach V edycji projektu „Junkers szkoli” zdobywają wiedzę dotyczącą nowoczesnych technologii wykorzystywanych w urządzeniach grzewczych.

W ramach programu uczniowie rozwiązywali testy z dwóch obszarów tematycznych: kotły kondensacyjne i technika solarna. Po każdym z testów uczniowie z najlepszymi wynikami otrzymywali nagrody ufundowane przez firmę BOSCH.

W I teście najlepszy wynik uzyskał Paweł Olejnik z kl. III TBM, a w II – Tomasz Dratwiński z kl. IV TGG.

Po drugiej turze testów 5 uczniów z naszej szkoły znalazło się w gronie 10 najlepszych uczniów w regionie. Laureaci- Tomasz Dratwiński, Szymon Zapłata, Paweł Olejnik, Tobiasz Szymański i Michał Zaczyk otrzymali zaproszenie na szkolenie z pomp ciepła w Centrum Szkoleniowym Junkers Bosch.

Uczestnikom konkursu, którzy zakwalifikowali się do etapu III gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Katarzyna Rygielska i Łukasz Włodarczak