Mecz piłki siatkowej

27 stycznia 2023 roku  po raz kolejny rozegrany został mecz piłki siatkowej o Puchar Przechodni Dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych z okazji Święta Patrona Szkoły: kadra vs uczniowie. Drużynę uczniów reprezentowali: Tomasz Maik, Konrad Kmieciak, Hugo Wolny, Mikołaj Stężycki, Jakub Cejza, Paulina Bednarek, Anastazja Kunicka, Zuzanna Sołtysiak, Roksana Jakubowska, Julia Olbińska, Szymon Włodarczak, Martyna Barańska, a kadrę pedagogiczną: Karol Dudkowski, Michał Kuś, Maciej Sowa, Dorota Wojciechowska, Ewa Ośka, Lidia Wyrzykiewicz, Wioletta Szabała oraz Katarzyna Naglik.

Nauczyciele wygrali pierwszy set, po czym uczniowie  zremisowali w drugim. Dwa kolejne sety należały do nauczycieli, co dało im wygraną w całym meczu 3 : 1.

Sędzią spotkania był gościnnie pan Krzysztof Sikora, sędziami technicznymi:  Bartosz Narożny i Mikołaj Wachowiak z klasy 4LO.

Imprezę uatrakcyjniły dziewczyny z klas fitness, oraz Eryk Jankowski z klasy 3LO zamiennie z Kajetanem Wojciechowskim z klasy 2LO, w roli „Serce ZSP”, którzy swoim pokazem tanecznym zagrzewali zawodników do gry, a widzów do kibicowania.

Na zakończenie wicedyrektor szkoły Anna Ruszkiewicz i Grażyna Jankowska wręczyły zwycięzcom Puchar a wszystkim uczestnikom dyplomy uznania.

Relację sportową prowadzili na żywo Daria Budzińska i Patryk Kunc z klasy 4TE. Całe spotkanie fotografował Wiktor Żaczyk z kl. III TMR.