Konkurs Deutschfreund

W dniu 18 listopada 2015 r. odbył się etap szkolny XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Deutschfreund. W szranki stanęło 24 uczniów  z klas maturalnych i 1 z klasy drugiej. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Patronat nad programem objęła Politechnika Wrocławska.
Udział w konkursie pomaga uczestnikom zdobyć dodatkowe punkty w staraniach o przyznanie stypendiów oraz ułatwia osiąganie lepszych wyników w szkole dzięki utrwaleniu, poszerzeniu i porównaniu swojej wiedzy w skali ogólnopolskiej.
Dziękujemy pani Teresie Banaszak za pomoc w zorganizowaniu konkursu.
Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom i trzymamy kciuki!
                                                          ORGANIZATORKI ETAPU SZKOLNEGO W NASZEJ SZKOLE:
                                                           MAŁGORZATA FLIEGER-PAWLICKA I BEATA NOWACKA