Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października w szkolnej hali sportowej odbył się koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaproszeni byli wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami i Dyrekcją, a także Wicestarosta pani Dorota Słowińska, która złożyła życzenia nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły.

Podczas koncertu prowadzonego przez Weronikę Pieprzyk z 4TMR oraz Mariusza Łabińskiego z 4TE zebrani wysłuchali utworów wokalnych oraz instrumentalnych przygotowanych przez uczniów naszej szkoły.

Wystąpili:

- Mateusz Matuszkowiak z kl. 3TGK - Gigi D’Agostino – saksofon

- Aleksandry Kozak z kl. 4TE -  „Czesława” – wokal

- Julii Kister z kl. 1cw  - „Nie mamy nic” – wokal

- Jan Pawlak z kl. 4TMR - wokal

- Daria Szymańska z kl. 3TGK i Aleksandra Kozak z kl. 4TE -  „Eldorado” – wokal

-  Małgorzata Larweczka z kl. 2LOp -  „O mnie się nie martw” – wokal

- Natalii Jankowiak z kl. 2LOp -  „Szary świat” – wokal

- Katarzyna Kruszona z kl. 4TE - utwór ludowy – skrzypce

- Marta Marciniak z kl. 1TKM i Amelia Głowicka z kl. 2hś - „Odbicie” – wokal

- Mikołaj Kozak z kl. 4 GeG – utwór ludowy – dudy wielkopolskie

Koncert zakończyły Natalia Jankowiak i Daria Szymańska prezentując utwór De Mono „Póki na to czas”.

Koncert Przygotował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami, panią Martą Jakubowską i panią Katarzyną Hejnar-Glumińską. O oprawę muzyczną zadbał pan Karol Dudkowski.