Kolorowy zawrót głowy podczas festynu

W dniu 6 czerwca 2018 roku wzięliśmy udział w Festynie Szkolnym na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Kościanie. Staje się to już to niemal tradycją, bowiem od trzech lat umilamy z tej okazji popołudnie dzieciom i ich rodzicom. W programie festynu znalazły się między innymi piosenki i tańce wykonane przez uczniów. Był też m.in. kiermasz książki, można było kupić smaczne jedzenie, pobawić się w kąciku gier planszowych lub postrzelać z wiatrówki. W tym dniu my, czyli: Anastazja Ratajczak, Magda Stachurska, Szymon Zieliński, Mikołaj Zapłata, Damian Adamczyk z klasy 1KMS oraz Julia Tomczak w kl 3KW, nadmuchaliśmy i rozdaliśmy uczestnikom niemal czterysta balonów! Było niezwykle kolorowo, a dzieci cieszyły się bardzo.

Anastazja Ratajczak i Magda Stachurska z kl. 1 KMS

Katarzyna Marciniak-Helińska