HAIR & BEAUTY już jest u nas !!!

Na początku września uczniowie klas fryzjerskich 1 FŚ, 2 FŚ i 3 FMW wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych odwiedzili nowo otwartą hurtownię fryzjersko-kosmetyczną w Kościanie Hair & Beauty.

Adepci sztuki fryzjerskiej zostali zapoznani z całym asortymentem znajdującym się w hurtowni. Bardzo miła obsługa sklepu służyła pomocą i doradztwem przy dokonywaniu zakupów przez młodzież.

Uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodzie fryzjer otrzymali stałą zniżkę na zakupy.

Całość zakończyła się miłym akcentem wręczenia upominków oraz wspólnym zdjęciem.

Przyszli fryzjerzy zgodnie stwierdzili, że otwarcie takiego punktu w Kościanie to strzał w dziesiątkę i na pewno będą polecali hurtownię wszystkim znajomym.

Opiekun

Irmina Jaźwińska