Gazownicy wyróżnieni w konkursie „Junkers szkoli”

Uczniowie technikum kształcącego w zawodzie technik gazownictwa w ramach IV edycji projektu „Junkers szkoli” zdobywają wiedzę dotyczącą nowoczesnych technologii wykorzystywanych w urządzeniach grzewczych.

W ramach programu uczniowie rozwiązywali testy z dwóch obszarów tematycznych: kotły kondensacyjne i technika solarna. Po każdym z testów uczniowie z najlepszymi wynikami otrzymywali nagrody ufundowane przez firmę BOSCH.

W I teście najlepszy wynik uzyskał Krzysztof Zandecki z kl. IV, a w II – Nikodem Marciniak z kl. III.

Po drugiej turze testów 9 uczniów z naszej szkoły znalazło się w gronie 11 najlepszych uczniów w regionie. Laureaci- Patryk Kanikowski, Szymon Buchert, Nikodem Marciniak, Adrian Matysiak, Oliwia Ciesielska, Maciej Szczerbal, Klaudia Nosek, Jakub Browarczyk i Bernard Szczepaniak otrzymali zaproszenie na szkolenie z pomp ciepła w Centrum Szkoleniowym Junkers.

Uczestnikom konkursu, którzy zakwalifikowali się do etapu III gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Katarzyna Rygielska i Łukasz Włodarczak