FRYZJERZY w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Kościanie POMAGAJĄ !!!!

Już po raz kolejny 14 grudnia w Hali sportowej przy ZSP w Kościanie odbył się X Jubileuszowy Halowy Charytatywny Turniej PN ,,Piłkarze Dzieciom '' 2019r.
Dochód z dziesiątej edycji tej imprezy przeznaczono na leczenie 2-letniej Emilki Hohorek z Gorzyc.

Oprócz sportowych emocji, pokazów, licytacji czy muzycznych  niespodzianek adepci sztuki fryzjerskiej przy ZSP w Kościanie zorganizowali stoisko, na którym można było zmienić swój kolor włosów bądź pięknie i zabawnie pomalować swoją twarz.

Uczniowie zorganizowali zbiórkę funduszy wśród klas kształcących w zawodzie fryzjer na potrzebne im akcesoria na to wydarzenie.

Pomoc też otrzymali ze Stowarzyszenia Przyjaciół „Ratajczaka” działającym przy ZSP w Kościanie oraz Hurtowni fryzjersko-kosmetycznej Hair&Beauty” w Kościanie.

W imieniu własnym oraz przyszłych fryzjerów serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Liczymy na to, że również inne grupy zawodowe w przyszłości wezmą z nas przykład.

POMAGAMY -  BO WARTO

Opiekun: