Dzień Kota

27 września br. w naszej szkole odbył się Dzień Kota. Otrzęsiny pierwszoklasistów to stary
i ważny uczniowski obyczaj. Uczestnicy wydarzenie zostali podzieleni na dwie grupy. Uczniowie przebrali się całą klasą na jeden kolor i zmierzyli się w różnych konkurencjach. Nagrodą był immunitet, który zwalnia klasę w wybranym dniu ze sprawdzianów i kartkówek. Na samym początku wystąpiły dziewczyny z szkolnej grupy tanecznej Rat dance i wspólnym tańcem rozgrzały pierwszoklasistów. Następnie uczniowie spróbowali swoich sił w karaoke. Pojawiły się różne gry zespołowe takie jak np. przeciąganie liny. Jury w składzie: Kinga Borowczak, Patrycja Popiela, Dagmara Szymanowska, Daria Szymańska i Marika Mejza oceniały starania uczniów i przyznawały punkty za wykonane zadania. Nad wszystkim nadzór sprawowali prowadzący - Weronika Pieprzyk i Eryk Jankowski. Na koniec wszyscy wspólnie zatańczyli belgijkę. Zwycięzcami zostały klasy: 1LO oraz 1kh. Wszyscy dobrze się bawili, a otrzęsiny na pewno zostaną uczniom klas pierwszych w pamięci.