„Kadra pokonana… uczeń przerósł mistrza”

Już po raz trzeci rozegrany został mecz piłki siatkowej o Puchar Przechodni Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z okazji Święta Patrona Szkoły: kadra vs uczniowie, Drużynę uczniów reprezentowali: Jakub Lajszner, Konrad Krajewski, Jakub Dziura, Wiktoria Cugier, Zuzanna Trzcińska, Karolina Graf, Jowita Żołopa, Laura Toperek, Marika Ratajczak, Michał Chróst, Bruno Handke, Adam Pogoda, a kadrę pedagogiczną: Karol Dudkowski, Michał Kuś, Tomasz Soszyński, Maciej Sowa, Dorota Wojciechowska, Katarzyna Hejnar – Glumińska oraz Katarzyna Naglik.

Warto nadmienić, że w ostatnich 2 latach puchar był w posiadaniu nauczycieli. Wydawało się, że w tym roku będzie podobnie, ponieważ nauczyciele wygrali 2 pierwsze sety. Uczniowie jednak nie mieli zamiaru się poddawać i w następnym zabrali się do odrabiania strat wygrywając go 15:12. Dwa kolejne sety należały do młodzieży, co dało im wygraną w całym meczu.

Imprezę uatrakcyjniły dziewczyny z klas fitness, oraz „serce ZSP” w roli Filipa Orzałkiewicza z kl. IVTE, którzy swoim pokazem tanecznym zagrzewli zawodników do gry, a widzów do kibicowania.

Na zakończenie Dyrektor Szkoły Małgorzata Durek wręczyła zwycięzcom Puchar a wszystkim uczestnikom dyplomy uznania.

Relację sportową prowadzili na żywo panowie Andrzej Wrzesiński i Krzysztof Klóskowski. Całe spotkanie fotografował Szymon Wojtkowiak z kl. IV TGG.

Nauczyciele bibliotekarze