XI edycja ”Turnieju Talentów - Akademia Księgowego”

Organizatorzy ”Turnieju Talentów -  Akademia Księgowego” – Zespół Szkół Ekonomicznych im. St. Staszica i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Wielkopolski w Poznaniu zaprosili uczniów szkół ponadgimnazjalnych  realizujących kwalifikację A.36 oraz A.35 do udziału w XI edycji turnieju.

Dnia 7 stycznia 2019 r. zostały przeprowadzone  eliminacje szkolne, do których przystąpiło 692 uczestników z 34 szkół.

I etap polegał na rozwiązaniu testów składającego się z 25 pytań testowych jednokrotnego wyboru oraz 25 pytań testowych wielokrotnego wyboru.

Decyzją organizatorów do II etapu przeszły 79 osoby, które uzyskały maksymalnie 38 punktów i minimalnie 22 punkty.

Są to:

• z województwa dolnośląskiego -  7 osób  z 3 szkół;
  • z województwa lubuskiego – 4 osoby  z 2 szkół;
  • z województwa zachodniopomorskiego  - 13 osób z 5 szkół;
  • z województwa opolskiego – 2 osoby z 1 szkoły;
  • z województwa wielkopolskiego – 53 osób  z 19 szkół.

W naszej szkole do eliminacji szkolnych przystąpili uczniowie z klasy IV Technikum kształcącego w zawodzie technika ekonomisty. Do rundy eliminacji międzyszkolnych zakwalifikowała się Paulina Haremza.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia.

Opiekun  Barbara Klóskowska