2 TOR w „BIG –art”

Klasa 2 technikum organizacji reklamy w minionym tygodniu odbyła wycieczkę do Agencji Reklamowo -Wydawniczej „BIG-ART.” Podczas spotkania z właścicielem  uczniowie dowiedzieli się jaki jest zakres i skala  działania tej konkretnej agencji na rynku usług   reklamowych,  w jakich usługach firma się specjalizuje i jakie podmioty są  zainteresowane reklamowaniem swoich produktów i usług.  Uczniowie mieli możliwość zaobserwowania jak wygląda wyposażenie firmy, produkcja reklamy  i jakie materiały potrzebne są do realizacji projektów  oraz z jakich programów korzysta.  Mogli skonfrontować swoją wiedzę z lekcji przedmiotów zawodowych z praktyką, przekonać się, że zapotrzebowanie na usługi profesjonalnych  agencji reklamowych stale wzrasta.

Walentyna Zep