Zbiórka artykułów do Domu Dziecka „DROGA” w Wolsztynie

Uczniowie  naszej szkoły jak zwykle pokazali swoje ogromne i wrażliwe serca, ponieważ bardzo chętnie wzięli udział w listopadowej zbiórce środków czystości przeznaczonych do Domu Dziecka „Droga” w Wolsztynie. Wśród przekazanych przez młodzież i ich rodziców rzeczy znalazły się między innymi: żele do mycia, pasty i szczoteczki do zębów, szampony, dezodoranty i pomadki.

Wszystkie artykuły zostały sprawdzone pod kątem czasu przydatności do wykorzystania i jakości przez osoby dokonujące zbiórki oraz prowadzące akcję.

Zebrane produkty zostały przekazane dzieciom podczas wyjazdu do Domu Dziecka „Droga”, który odbył się 18 listopada 2016 r. Tradycja zbiórki darów dla dzieci z Domu Dziecka kultywowana jest w naszej szkole od 10 lat.

Wszystkim osobom zaangażowanym w zbiórkę serdecznie dziękujemy!

ORGANIZATOR AKCJI: KATARZYNA MARCINIAK -  HELIŃSKA