Wywołać uśmiech na twarzy dzieci - bezcenne!

Od kilku lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w Festynie Szkolnym Zespołu Szkół nr 2 w Kościanie, który oferuje przybyłym liczne atrakcje, m.in. konkurencje sportowo-rekreacyjne.  W tym roku działania związane z festynem wsparło ośmioro uczniów naszej szkoły z klas: 2kw, 2LOp, 1TEG oraz 2śl.

Relacja uczniów:

„Silna reprezentacja naszych uczniów - absolwentów „dwójki”, brała udział w meczu piłki nożnej Absolwenci - Nauczyciele.  To było świetne widowisko, a nasi reprezentanci przegrali tylko jedną bramką…

Cztery osoby spośród nas wywoływały prawdziwe uśmiechy na twarzy dzieci, dmuchając kolorowe baloniki. Okazało się, że już po chwili zepsuła się pompka i pozostałe balony musieliśmy napełniać powietrzem przy pomocy własnych płuc! To była świetna zabawa, do której włączyło się wielu naszych młodszych uczniów. Po trudnej i wyczerpującej pracy posililiśmy się goframi i ciastkami”.

Uczniowie biorący udział w wydarzeniu
Opiekun: Katarzyna Marciniak- Helińska