Wspólne kolędowanie

21 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbyło się  wspólne kolędowanie, w którym wzięły udział wszystkie klasy wraz z nauczycielami oraz Dyrekcja Szkoły.

Na początku pani Dyrektor Małgorzata Durek ogłosiła wyniki konkursu, zorganizowanego przez nauczycieli bibliotekarzy, na najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową lub Stroik Świąteczny i wręczyła nagrody.

Wyniki konkursu:

Kartka Bożonarodzeniowa:

I miejsce – Klaudia Krupka kl. I TEG

II miejsce – Anna Wawrzyniak kl. III H

III miejsce – Kamila Budzińska kl. I TOR

Ozdoba Świąteczna:

I miejsce – Joanna Domaniecka kl. III TE

II miejsce – Patrycja Mańczak kl. II TE

III miejsce – Dominika Wawrzyniak kl. III H

Wyróżnienie – Agnieszka Berdychowska kl. II TE

Wyróżnienie – Łukasz Olejnik kl. I TEG

Następnie nasza Śnieżynka losowała kolędę i klasę która miała ją wykonać. Śpiewającym pomagał tekst wyświetlany na ekranie z akompaniamentem instrumentalnym. Wszystkie klasy zasłużyły na ogromne brawa. Szkolne kolędowanie wprowadziło wszystkich w radosną, świąteczną atmosferę.

Z wielką radością składamy gorące życzenia zdrowych, radosnych i śnieżnobiałych Świąt Bożego Narodzenia. Niechaj świąteczne dni wniosą w wasze życie spokój, a ciepło wigilijnego stołu, przyniesie miłość bliskich, która doda odwagi do realizacji wszystkich planów w Nowym Roku 2018.