Wizyta monitorująca w Rimini

Uczniowie - fryzjerzy i kucharze, przebywający na stażu zagranicznym w Rimini we Włoszech w ramach projektu POWER na zasadach Erasmus+, zostali odwiedzeni przez Dyrektor Szkoły Małgorzatę Durek i koordynatorkę projektu Romanę Woroch w ramach rutynowej wizyty monitorującej.

Najważniejsze jej punkty to spotkania w restauracjach i salonach fryzjerskich z pracodawcami i obserwacje stażystów podczas pracy. Nasi uczniowie byli podziwiani za staranność, pracowitość i rzetelność. Sami spotykali się z wielką życzliwością i pomocą.

Ważnym elementem wizyty była także rozmowa z przedstawicielami instytucji przyjmującej - Sistema Trismo, ze względu na to, że jest to nasz pierwszy projekt organizowany z tą instytucją.

Uczniowie mieli okazję porozmawiać  z  Dyrektor Małgorzatą Durek i koordynatorką projektu Romaną Woroch podczas dwóch spotkań roboczych w swoich grupach zawodowych, podczas wizyt monitorujących w firmach, a także w trakcie wielu prywatnych, serdecznych spotkań w czasie wycieczki do San Marino, spaceru po plaży, czy podczas posiłków.

R. Woroch