Natalia Makowska najlepszym sprzedawcą

28 marca br. w naszej szkole odbyła się V edycja MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU „NAJLEPSZY SPRZEDAWCA ROKU 2017”.

Patronami i sponsorami konkursu byli: Powiat Kościański, Stowarzyszenie Kupców Ziemi Kościańskiej, Stowarzyszenie Przyjaciół Ratajczaka i Rada Rodziców przy ZSP w Kościanie. Patronat medialny sprawowała Gazeta Kościańska.

W eliminacjach międzyszkolnych o tytuł NAJLEPSZEGO SPRZEDAWCY rywalizowało 13 uczniów ze szkół prowadzonych przez Powiat Kościański: ZS w Krzywiniu, ZSP w Nietążkowie i nasza szkoła.

Tytuł „NAJLEPSZEGO SPRZEDAWCY ROKU 2017” otrzymała Natalia Makowska z klasy III hk z naszej szkoły.

Pozostałe miejsca:

II  Martyna Ślugaj – klasa III hk ZSP Kościan

III  Ewa Przybysz – klasa III ZS Krzywiń

IV  Paulina Szymańska – klasa III hk ZSP Kościan

V  Joanna Ziegler - klasa III ZSP Nietążkowo

Komisja konkursowa przyznała również nagrodę – wyróżnienie, Darii Frankiewicz z klasy II h z naszej szkoły.

Nazwiska zwycięzców ogłoszono podczas gali finałowej. NAJLEPSI SPRZEDAWCY otrzymali nagrody ufundowane przez sponsorów.

Nagrody oraz pamiątkowe dyplomy uczestnikom konkursu wręczyli: Starosta Kościański Bernard Turski, Przewodniczący Rady Miasta Kościana Piotr Ruszkiewicz, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Ratajczaka - Wicedyrektor ZSP w Kościanie Grażyna Jankowska,  Wicedyrektor ZSP w Kościanie Anna Ruszkiewicz, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Kupców Ziemi Kościańskiej Dominik Wieszczeczyński oraz Przewodnicząca Rady Rodziców przy ZSP w Kościanie Katarzyna Barłożyk.

NAJLEPSZY SPRZEDAWCA ROKU 2017, Natalia Makowska otrzymała ufundowany przez Stowarzyszenie Kupców Ziemi Kościańskiej trzymiesięczny płatny staż w jednym ze sklepów stowarzyszenia.

Organizatorami konkursu byli nauczyciele ZSP w Kościanie:

Walentyna Zep i Barbara Kaźmierczak-Misiorna.