Michalina walczy dalej, jest już w rundzie finałowej

Turniej Talentów Akademia Księgowego

27 lutego 2017 r. w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Oddział Wielkopolski  w Poznaniu, odbył się II etap Akademii Księgowego. Do udziału w tej części turnieju upoważnionych było 73 uczniów z 25 szkół. Zgłosiło się 63 uczniów.

Zgodnie z regulaminem, do etapu finałowego przeszło 15 uczestników z najwyższą liczbą punktów uzyskanych w etapie II. W bieżącej edycji finalistami zostały te osoby, które otrzymały liczbę punktów od 40,5 do 23,5.

W gronie finalistów, na pozycji 7, z dorobkiem 31 punktów znalazła się Michalina Hampel z klasy IV Technikum Ekonomicznego i awansowała do III etapu Turnieju Talentów Akademia Księgowego.

Finał odbędzie się 27 marca 2017 r. o godzinie 10:30 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stanisława Staszica w Poznaniu, przy ul. Marszałkowskiej 40.

Etap finałowy polegać będzie na wykonaniu zadania praktycznego z wykorzystaniem programów pakietu INSERT. Czas realizacji zadania to 3 godziny zegarowe.

W ciągu nadchodzących 2 tygodni czeka nas z Michaliną wiele pracy, ale bez niej przecież nie ma sukcesów.

Nauczycielka rachunkowości - Barbara Klóskowska.