Męska drużyna Ratajczaka najlepsza w powiecie

5 kwietnia na boisku „Orlik” przy oś. Konstytucji 3-go Maja w Kościanie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnzjalnych w Piłkę Nożną Chłopców.

W turnieju wzięły udział drużyny ze szkół: I LO w Kościanie, ZSP w Nietążkowie, ZS  w Krzywiniu oraz ZSP w Kościanie

Turniej stał na bardzo wysokim, sportowym poziomie, a mecze obfitowały w wiele ciekawych akcji. Zawody zakończyły się zwycięstwem uczniów naszej szkoły, co daje im możliwość uczestniczenia w etapie rejonowym, który odbędzie się 21 kwietnia w Rawiczu.

Szkołę reprezentowali:

Boroń Wojciech z kl.3 LO, Ławniczak Tobiasz z 2w, Ratajski Cezary z 2w, Pierzchlewicz Piotr z 4 TGa, Rajewski Mateusz z 4 TGa, Szymkowiak Tomasz z 4 TGa, Rudawski Bartosz z 3mś, Szczerbal Maciej z 2 TGG.

Wyniki poszczególnych meczów:

ZS Krzywiń - ZSP Nietążkowo      0:0