Fryzjerki znowu „wyczesały” podium

Jak co roku, nasze uczennice  przystąpiły do rywalizacji w międzyszkolnym konkursie fryzjerskim w Zespole Szkół Ochrony Środowiska w Lesznie. Tym razem była to już IV edycja tego konkursu. Wzięło w nim  udział 26 uczestników ze szkół w Śremie, Kościanie, Nietążkowie, Lesznie oraz Wschowie.

Inspiracją tegorocznych zmagań były baśnie i legendy. To na ich podstawie przyszli fryzjerzy tworzyli przemyślne kompozycje, układając włosy modelek w - wydawałoby się, niemożliwy sposób. Głowy pełne pomysłów oraz  ekwilibrystyczne umiejętności zaowocowały kompozycjami, których nie powstydziłyby się najlepsze paryskie lub nowojorskie pracownie fryzjerstwa kreatywnego.

Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice i wszystkie zdobyły nagrody!
- II miejsce Aneta Stryjakowska z klasy 3 Fe
- III miejsce Oliwia Rosa z klasy 2 F
specjalne wyróżnienie od Zuzanny Sumirskiej z Wydawnictwa Suzi otrzymała  Milena Konieczna z  klasy 2 F

Należy dodać, że wszystkie uczestniczki  konkursu z naszej szkoły są uczennicami odbywającymi zajęcia praktyczne w Salonie Fryzjerskim Angel w Kościanie pod okiem Mistrza - Pani Angeliki Lewandowskiej.
Składamy jej najserdeczniejsze podziękowania  i liczymy na dalszą współpracę.
Konkurs odbył się 11 stycznia 2016 r.
 Opiekun: mgr Irmina Jaźwińska